2 * hvězdičkové apartmány v Marseille

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Marseille. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Marseille, kde najdeme města Allauch, La Penne-sur-Huveaune, Septèmes-les-Vallons, Cassis a Les-Pennes-Mirabeau.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Appartement sur les toits du Vieux Port StarStar

Foto: Appartement sur les toits du Vieux Port
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apparemment vieux port in Marseille provides accommodation with free WiFi, less than 1 km from Saint-Ferreol Street and a 14-minute walk from Palais du Pharo. The property is 1.9 km from Notre-Dame de la Garde Basilica.


2. Escale Marseille StarStar

Foto: Escale Marseille
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Set 800 metres from Palais du Pharo in Marseille, this apartment features free WiFi. Private parking is available on site. A dishwasher, a microwave and a toaster can be found in the kitchen and there is a private bathroom.


3. Le Malmousquin StarStar

Foto: Le Malmousquin
Lokalita: La Corniche
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
90 %

Located 50 metres from the sea, Le Malmousquin is 2 km from Marseille Old Port. Each modern apartment features a flat-screen TV with DVD player, a furnished balcony and Wi-Fi internet access.

Pokoje

Apartmán (2 dospělí)
osoby80 - 80 EUR za noc
Apartmán (4 dospělí)
osoby95 - 100 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: